Новини
 
Інспекцією складено два протоколи за матеріалами поліції  
21.01.2019


16 січня на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення з Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області про затримання двох осіб, які здійснили порізку дерева породи верба діаметром пня біля шийки кореня 50 см. 
Інспекцією проведено перевірку об'єкта природно-заповідного фонду  
18.01.2019


Рішенням 5 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради від 29.04.2011р. № 104 створено гідрологічний заказник місцевого значення "Снивода". 
Виявлено засмічення лісового масиву  
17.01.2019


Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Лознянської сільської ради Хмільницького району спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу було затримано громадянина, який здійснив засмічення лісового масиву. 
Інспекторами виявлено незаконну порізку  
16.01.2019


Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Сьомаківської сільської ради Хмільницького району спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу виявлено незаконну порізку двох дерев породи клен. 
Інспекцією проведено відбір проб на місці дорожньо-транспортної пригоди  
15.01.2019


14 січня поблизу с. Вороновиця Вінницького району в результаті зіткнення бензовозу, вантажного та легкового автомобілів відбувся розлив нафтопродуктів на тверде покриття та земельну ділянку, що прилягає до дороги. 

Важливо знати
Інспекція закликає не спалювати залишків сухої рослинності та сміття!!!

Контроль за недопущенням спалювання залишків сухої рослинності - одне із завдань Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. З настанням періоду теплої сухої погоди це питання гостро постає щороку. Намагаючись навести порядок на територіях громад, парків, скверів, організацій, власних домоволодінь люди не задумуючись про шкоду навколишньому природному середовищу, а в першу чергу самим собі, прибране сміття просто спалюють.