Новини
 
За здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємству пред'явлено претензію на суму 84 тисячі гривень  
24.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявлено порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря". 
Підприємству пред’явлено претензію за здійснення діяльності без дозволу  
21.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявлено порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря". 
Порушнику нараховано збитки у розмірі 27 тисяч гривень за незаконний вилов риби  
20.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на водоймах області виявлено порушення правил рибальства на річці Південний Буг, поблизу с. Тростянчик Тростянецького району. 
Проведено навчання із залученням представників правоохоронних органів  
18.09.2018


17 вересня 2018 року в приміщенні Державної екологічної інспекції у Вінницькій області відбулось навчання для працівників Інспекції. 
Проведено чергову акцію з прибирання берегів річок  
17.09.2018


"Міжнародний день чистих берегів" (International Clean Beach day) - це акція, яка проводиться по всьому світу за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня. Цього дня мільйони людей у більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. 
Проведено прибирання прибережно-захисної смуги річки Південний Буг  
14.09.2018


13 вересня спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області та колективом Природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського було проведено екологічну акцію, приурочену до Міжнародного дня чистих берегів. 
Інспекторами виявлено засмічення земельної ділянки побутовими відходами  
13.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Лаврівської сільської ради Вінницького району. 
Щодо загибелі риби на Ладижинському водосховищі  
11.09.2018


За результатами аналізу відібраних проб води на території Ладижинського водосховища від с. Новоселівка Немирівського району до с. Сокілець Гайсинського району проведених відділом інструментально-лаболаторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області концентрація забруднюючих речовин у пробах відібраних вод не перевищувала гранично допустиму концентрацію (ГДК) для водойм господарсько-побутового призначення. Проте, відповідно до звіту про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області при бактеріологічному досліджені доставлених проб риби, з однієї проби виділено збудник аеромонозу, а при повному паразитологічному досліджені всіх екземплярів риби виявлено ураження зябрового апарату збудником дактілогірозу.  
За самовільний водозабір підприємству пред'явлено претензію на 32 тисячі гривень  
10.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства одного із комунальних підприємств області виявлено факт самовільного водокористування. 
Інспекцією виявлено самовільне видобування надр  
07.09.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявлено самовільне видобування надр.