Новини
 
Екологічні аспекти зеленої енергетики  
23.05.2019


Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в рамках здійснення планового заходу контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства оглянуто територію ТОВ «Юзефо- Миколаївська біогазова компанія». 
Працівники Інспекції відвідали захід в рамках святкування Дня Південного Бугу.  
22.05.2019


За рішенням Басейнової ради Південного Бугу щорічно відзначається День Південного Бугу. Цього року він припадає на 22 травня.  
Проведений відбір проб води в районі Сабарова  
22.05.2019


Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю, в цілях спостереження за якістю поверхневої води в річці Південний Буг був здійснений виїзд мобільною екологічною лабораторією та проведений відбір проб води в районі Сабарова: 
Працівники ГТУЮ у Вінницькій області провели лекцію та презентували нові проекти Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Інспекції  
21.05.2019


21 травня представниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено лекцію, на якій проінформовано працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області про проекти Міністерства юстиції України.  
Відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  
20.05.2019


20 травня відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області щодо підсумків роботи Інспекції за I квартал 2019 року. Протягом першого кварталу 2019 року Інспекцією перевірено 453 об’єкта.  
Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області здійсненний виїзд на обстеження водного об’єкта та прибережно-захисної смуги  
17.05.2019


На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 14 травня 2019 р. надійшло звернення громадян про мор риби в ставку на річці Сіб в межах міста Липовець, район Кам’янки.  
Колектив Державної екологічної інспекції у Вінницькій області вітає з Днем Вишиванки !  
16.05.2019


У третій четвер травня у світі відзнають “Всесвітній день вишиванки”. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом .  
Начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області брав участь у I Міжнародній науково - практичній конференції «Vin Smart Eco»  
16.05.2019


Метою заходу є зустріч фахівців з питань екології, охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку. 
Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено лекцію для студентів природничо-географічного факультету.  
14.05.2019


головним спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю Іриною Шелестовською проведено навчальне заняття для студентів третього курсу  
Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено відкритий урок з питань благоустрою та охорони навколишнього середовища для учнів Михайловецької школи.  
14.05.2019


Заступником начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Петром Поліщуком проведено відкритий урок з питань благоустрою та охорони навколишнього середовища