Новини
 
Інспекцією складено два протоколи за матеріалами поліції  
21.01.2019


16 січня на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення з Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області про затримання двох осіб, які здійснили порізку дерева породи верба діаметром пня біля шийки кореня 50 см. 
Інспекцією проведено перевірку об'єкта природно-заповідного фонду  
18.01.2019


Рішенням 5 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради від 29.04.2011р. № 104 створено гідрологічний заказник місцевого значення "Снивода". 
Виявлено засмічення лісового масиву  
17.01.2019


Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Лознянської сільської ради Хмільницького району спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу було затримано громадянина, який здійснив засмічення лісового масиву. 
Інспекторами виявлено незаконну порізку  
16.01.2019


Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Сьомаківської сільської ради Хмільницького району спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу виявлено незаконну порізку двох дерев породи клен. 
Інспекцією проведено відбір проб на місці дорожньо-транспортної пригоди  
15.01.2019


14 січня поблизу с. Вороновиця Вінницького району в результаті зіткнення бензовозу, вантажного та легкового автомобілів відбувся розлив нафтопродуктів на тверде покриття та земельну ділянку, що прилягає до дороги. 
Інспекцією пред'явлено претензію на суму 129 962 гривні  
14.01.2019


Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на одному із підприємств Хмільницького району спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено порушення вимог Закону України "Про охорону атмосферного повітря". 
Підведено підсумки операції "Новорічна ялинка"  
11.01.2019


На виконання доручення Державної екологічної інспекції України № 179 від 27.11.2018р. Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області було розроблено комплексний план спільних заходів по проведенню операції "Новорічна ялинка" у передноворічний період 2019 року 
Підприємству нараховано збитки на суму 15 тисяч гривень  
10.01.2019


У 2018 році спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на одному із підприємств Вінницького району, основним видом діяльності якого є забір і постачання води, водовідведення, прибирання сміття та вивезення побутових відходів. 
За матеріалами поліції двох осіб притягнено до адміністративної відповідальності  
09.01.2019


На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшли матеріали Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області щодо незаконної порізки 2 дерев породи ялина двома громадянами на території Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 
Проведено навчання серед працівників Інспекції по змінах у законодавстві  
08.01.2019


На виконання ст. 48 Закону України "Про державну службу" 08 січня для працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено навчання на предмет внесення змін до природоохоронного законодавства.