Новини
 
Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю було відібрано проби води річки Південний Буг  
21.03.2019


На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення від жителів міста Вінниці про те, що в річці Південний Буг на поверхні води спостерігається велика пляма нехарактерного кольору. 
За результатами рейдової перевірки виявлено 4 випадки порушення правил рибальства  
21.03.2019


Під час проведення чергової рейдової перевірки спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено 4 випадки порушення правил спортивного та любительського рибальства 
Зустріч керівництва Державної екологічної інспекції у Вінницькій області з делегацією Фалештського району (Республіка Молдова)  
20.03.2019


19 березня 2019 року в рамках реалізації проекту «Крок за кроком - до роздільного збору твердих відходів» до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області прибула делегація у складі керівництва громадської організації «Єврорегіону «Дністер» та колег з Фалештського району (Республіка Молдова). 
До правоохоронних органів направлено заяву про вчинення злочину  
20.03.2019


На адресу Інспекції надійшов лист Михайлівської сільської ради Гайсинського району щодо порізки дерев. 
Внаслідок незаконної рубки дерев державі завдано збитків на 18 тисяч гривень  
19.03.2019


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено незаконну порізку 7 дерев 
В рамках проведення благоустрою території Інспекцією висаджено дерева  
18.03.2019


Як уже повідомлялось раніше, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області активно долучається до проведення акцій із благоустрою територій. Уже було розчищено три джерела та прибрано територію біля них, а також висаджено алею туй. 
На території Мурованокуриловецького району висаджено алею туй  
18.03.2019


16 березня спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Вінницької області Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрієм Гвоздюком спільно з учнями Михайловецької школи Мурованокуриловецького району було висаджено алею туй. 
Начальником Інспекції прийнято участь у робочій групі  
15.03.2019


При Державній екологічній інспекції у Вінницькій області утворена та діє Громадська рада, яка на даний час є ініціатором заходів, спрямованих на покращення екологічного стану Вишенського озера та ставу Поділля. 
Начальник Інспекції взяв участь у робочій зустрічі  
15.03.2019


14 березня начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий разом з заступником начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Вінницької області Галиною Колосніченко та головним спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю Ганною Дичук взяли участь у робочій зустрічі з Головою Міжнародної громадської організації Єврорегіон «Дністер» Сергієм Татусяком та представниками організації. 
На Вінниччині розпочато акцію з благоустрою територій  
15.03.2019


Відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 01.02.2019р. № 84 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області» розпочато проведення рейдових перевірок.