Новини
 
Виявлено порушення в межах об'єкта природно-заповідного фонду  
19.11.2018


Під час проведення перевірки на території зоологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Урочище "Рибчинецька дубина", який було створено наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.10.2012р. № 516, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено порушення режиму використання даного заказника. 
Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Вінницькій області пройшли оцінювання результатів своєї діяльності  
16.11.2018


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 640 від 23.08.2017р. "Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців" в Державній екологічній інспекції у Вінницькій області проведено оцінювання результатів діяльності державних службовців. 
На території Бершадського району виявлено незаконну порізку 44 дерев  
15.11.2018


Під час проведення рейдової перевірки спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено незаконну порізку 44 дерев різних порід та діаметрів. 
Інспекцією затримано чергового "палія"  
14.11.2018


06 листопада, під час проведення рейдової перевірки, спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було затримано жительку с. Глинське Бершадського району Вінницької області, яка здійснила самовільне випалювання рослинності. 
На території Гайсинського району виявлено порушення вимог режиму заказника  
13.11.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено рейдову перевірку на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Коростовецький". 
Інспекторами виявлено незаконну порубку дерев  
12.11.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було затримано громадянина, який здійснив незаконну порізку дерев породи вільха різних діаметрів на території одного із комунальних лісогосподарських підприємств області. 
На Вінниччині проведено акцію "Посади дерево миру"  
09.11.2018


6 листопада 2018 року в Україні стартував осінній етап Всеукраїнської безстрокової екологічної акції “Посади дерево миру”. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Вінницькій області радо долучились до цієї благородної справи.  
Виявлено чергове порушення правил рибальства  
08.11.2018


Під час проведення рейдової перевірки спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено порушення вимог Закону України "Про тваринний світ" та Правил любительського та спортивного рибальства. 
Пред'явлено претензію за незаконну порізку 113 дерев  
07.11.2018


За результатами розгляду листа Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено факт незаконної порізки 113 дерев різних порід та діаметрів в с. Тишківка Гайсинського району. 
Призупинено використання земельної ділянки  
06.11.2018


Під час перевірки однією із сільських рад Вінницького району Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області було виявлено порушення органом місцевого самоврядування вимог ст. 16, 21, 33, 35-1 Закону України "Про відходи" та ст. 125, 126 Земельного кодексу України.