Новини
За здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємству пред'явлено претензію на суму 84 тисячі гривень  
24.09.2018

 

 

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявлено порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

   Так, на території м. Вінниця одним із підприємств, в період з 18.02.2017р. по 18.04.2017р. здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного на те дозволу, що є порушенням ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

   Відповідно до "Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря", затвердженої наказом Мінприроди України від 10.12.2008р. № 639, обраховано, що сума завданих довкіллю збитків становить 84 601 гривня 51 копійка.

   Підприємству пред’явлено претензію на вказану суму для можливості її добровільного відшкодування.