Новини
За участю начальника Інспекції відбулася кущова нарада з питань проведення заходів по благоустрою  
13.03.2018

   Сьогодні, 13 березня, у м. Калинівка під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Василя Броварника та за участю начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрія Дубового проведено кущову нараду з питань організації заходів з благоустрою на території Вінницької області.

   Участь у заході взяли керівники Калинівського, Козятинського, Хмільницького районів, а також міські голови міст: Калинівка, Козятин та Хмільник.

   У своєму виступі начальник Інспекції наголосив про необхідність  та важливість проведення таких щорічних заходів, однак звернув увагу і на те, що під час впорядкування та прибирання територій не можна забувати про дотримання вимог природоохоронного законодавства. Наприклад, під час видалення дерев та кущів потрібно дотримуватися встановленого законом порядку, а від спалювання відходів та рослинних рештків взагалі відмовитися, оскільки іноді, здавалося б, благородна справа може стати правопорушенням або причиною негативного впливу на навколишнє середовище.