Новини
Щодо загибелі риби на Ладижинському водосховищі  
11.09.2018

 

 

 

      За результатами аналізу відібраних проб води на території Ладижинського водосховища від с. Новоселівка Немирівського району до с. Сокілець Гайсинського району проведених відділом інструментально-лаболаторного контролю Державної  екологічної інспекції у Вінницькій області  концентрація забруднюючих речовин у пробах відібраних вод не перевищувала гранично допустиму концентрацію (ГДК) для водойм господарсько-побутового призначення.

      Проте, відповідно до звіту про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу випробувального центру  Вінницької регіональної державної лабораторії  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області при бактеріологічному досліджені доставлених проб риби, з однієї проби виділено збудник аеромонозу, а при повному паразитологічному досліджені всіх екземплярів риби виявлено ураження зябрового апарату збудником дактілогірозу.

     На даний час Державна екологічна інспекція у Вінницькій області спільно з представниками Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області із залученням спеціалістів Хмельницької зональної спеціалізованої державної лабораторії ветеринарної медицини з хвороб прісноводних риб інших гідробіонтів, а також із залученням представників спеціального товарного рибного господарства ФОП «Колісніченко Л.С.» проводять додаткові заходи щодо повного вивчення ситуації із загибеллю риби на Ладижинському водосховищі.