Новини
Проведено навчання серед працівників Інспекції по змінах у законодавстві  
08.01.2019

   На виконання ст. 48 Закону України "Про державну службу" 08 січня для працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено навчання на предмет внесення змін до природоохоронного законодавства.

   Начальником відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Сергієм Маланським було доведено до відома усім присутнім про набрання з 01.01.2019р. чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів" від 06.09.2018р. № 2531-VIII. 

   Відповідно до даних змін суттєво збільшуються розміри штрафів за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур, що передбачено ст. 65 та 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Також суттєвими є зміни до ст. 246 Кримінального Кодексу України, відповідно до яких за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі.