Новини
Протягом трьох місяців Інспекцією розглянуто 107 звернень громадян  
08.10.2018

 

 

 

   Протягом третього кварталу, а саме з 01.07.2018 року по 30.09.2018 року до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло 107 звернень, з них 3 колективних. 39 звернень від громадян надійшло поштою, 22 – особисто, 17 – через органи влади та 29 – від інших органів, установ, організацій.

   Усі звернення було розглянуто. За результатами розгляду на 28 звернень дано роз’яснення, 69 –  вирішено позитивно, а 7 залишається у стадії розгляду.

   У зверненнях громадян, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області протягом ІІІ кварталу 2018 року були порушені  питань різної тематики.

   Найбільш актуальними на протязі звітного періоду були питання щодо знищення лісових, зелених насаджень. Друге місце за актуальністю посідають звернення щодо забруднення атмосферного повітря.

   Відповіді на звернення надаються Інспекцією з дотриманням термінів, передбачених Законом України “Про звернення громадян”. У випадках, коли звернення не вирішується по суті в межах встановленого зазначеним законом строку, заявникові надається попередня відповідь у встановлені законодавством терміни і звернення залишається на контролі до надання остаточної відповіді.