Новини
Протягом I кварталу 2018 року Інспекцією розглянуто 84 звернення громадян  
10.04.2018

   Протягом I кварталу 2018 року на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло 84 звернення громадян про порушення їх законних прав та інтересів.

   Усі звернення було розглянуто. За результатами розгляду на 35 звернень дано роз’яснення, 33 –  вирішено позитивно, 1 звернення не підлягало  розгляду відповідно до ст. 8  Закону України «Про звернення громадян», 1 -  передано за належністю, а  14 - залишаються у стадії розгляду.

   У порівнянні з аналогічним періодом минулого року за І квартал загальна кількість звернень збільшилась на 3.

   Найбільш «болючими» питаннями для жителів міста та області залишаються питання законності видалення зелених насаджень, а також забруднення атмосферного повітря, що особливо загострюється в опалювальний період.

   Нагадуємо, що відповідно до ст. 1 Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. При цьому слід пам’ятати про вимоги, що відповідно до вказаного Закону встановлені до оформлення звернень.  

   На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області звернення можна надіслати поштою: вул. 600-річчя, 19, м. Вінниця, 21100, електронною поштою: vin@dei.gov.ua, а також за допомогою зворотного зв’язку на офіційному веб-сайті Інспекції: http://www.vindei.gov.ua.