Новини
Протягом 2017 року Інспекцією розглянуто 395 звернень громадян  
05.01.2018

   Протягом 2017 року до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло 395 звернень громадян, з них 60 колективних.

  117 звернень від громадян надійшли поштою, 77 – було подано громадянами особисто, 191 – через органи влади та 10 - від інших установ.

   Усі звернення було розглянуто. 209 звернень було вирішено позитивно, на 156 – дано обґрунтовані роз’яснення, 7 – передано за належністю, 6 – повернуто авторам відповідно до ст. 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян», 7 звернень визнано такими, що не підлягають розгляду відповідно до ст. 8 і 17 згаданого вище Закону,  а 10 звернень залишається у стадії розгляду.

   У зверненнях громадян, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області протягом 2017 року були порушені  питання різної тематики.

   Найбільш актуальними залишаються питання щодо знищення лісових, зелених насаджень. Друге місце за актуальністю посідають звернення щодо забруднення атмосферного повітря та порушення правил користування водними об'єктами.

   Відповіді на звернення надаються з дотриманням термінів, передбачених Законом України “Про звернення громадян”. У випадках, коли звернення не вирішується по суті в межах встановленого зазначеним законом строку, заявникові надається попередня відповідь у встановлені законодавством терміни. Саме звернення залишається на контролі до надання остаточної відповіді.