Новини
Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено відкритий урок з питань благоустрою та охорони навколишнього середовища для учнів Михайловецької школи.  
14.05.2019

   В рамках дії розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 01.02.2019р. №84 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області» заступником начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Петром Поліщуком проведено  відкритий урок з питань благоустрою та охорони навколишнього середовища для учнів Михайловецької школи Мурованокурилицького району Вінницької області.

   Під час проведення правоосвітнього заходу учні дізнались про  безпечне поводження з відходами та їх сортування. Крім того, особливу увагу  було приділено спалювання сухої рослинності.  Останнім часом ми мало не щодня чуємо про пожежі, які виникають через необережне поводження з вогнем.  Саме спалювання сухої рослиності це пряме порушення природного законодавства  через яке  страждає  як навколишнє природне середовище, так і майно населення, будинки та навіть і самі люди.