Новини
Порушник наловив риби майже на 19 тисяч гривень  
16.05.2018

   Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено грубе порушення правил рибальства.

   Так, на р. Південний Буг в м. Вінниця, біля рятувальної станції, держінспекторами затримано гр. І., який забороненими знаряддями лову, а саме 6 сітками, в нерестовий період здійснював незаконний вилов риби. У порушника було вилучено рибу видів: лящ – 83 шт., судак – 6 шт., короп – 4 шт., карась – 23 шт.

   Спеціалістами Інспекції, відповідно до додатку №1 до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів», обраховано, що сума завданої довкіллю шкоди становить 18 785 гривень.

   Матеріали справи направлено Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області до Вінницького міського суду для вирішення питання про притягнення гр. І.  до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП та відшкодування ним майнової шкоди.