Новини
Порушення правил рибальства в нерестовий період виявлено у Тростянецькому районі  
11.04.2018

   Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в рамках операції «Нерест 2018» проводяться рейдові перевірки на території Вінницької області.

   Під час однієї з таких перевірок на Глибочанському водосховищі р. Південний Буг в с. Глибочок Тростянецького району області було виявлено грубе порушення правил рибальства гр. Т., який в нерестовий період на дерев’яному човні здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – сіткою довжиною40 м. та висотою2 м. Порушнику вдалося зловити рибу виду карась в кількості 19 шт., та виду окунь – 1 шт.

   Держінспекторами обраховано, що сума збитків, завданих довкіллю незаконним виловом водних живих ресурсів, становить 340 гривень.

   Матеріали справи направлено Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області до Тростянецького районного суду Вінницької області для вирішення питання притягнення порушника до адміністративної відповідальності та відшкодуванням ним завданої майнової шкоди.