Новини
Під час перевірки одного із підприємств області виявлено відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  
01.10.2018

 

 

 

   За результатами розгляду звернення жителя смт. Тростянець Вінницької області спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, в ході проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, виявлено порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

   Так, на території смт. Тростянець одним із підприємств, в період з 07.07.2017р. по 18.10.2017р. здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного на те дозволу, що є порушенням ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

   Відповідно до "Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря", затвердженої наказом Мінприроди України від 10.12.2008р. № 639, обраховано, що сума завданих довкіллю збитків становить 306 863 гривень 64 копійки.

   Підприємству пред’явлено претензію на вказану суму для можливості її добровільного відшкодування.