Новини
Підбито підсумки весняної акції з благоустрою  
11.05.2018

   Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, на виконання доручення Вінницької обласної державної адміністрації від 21.02.2018 року № 142, протягом березня-квітня 2018 року проведено рейдові перевірки по області з метою виявлення та недопущення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами.

   Як і минулого року, основними порушеннями, що виявлялися інспекторами під час оперативно-рейдових заходів з благоустрою, залишаються: сільськими головами не ліквідовуються або не в повній мірі ліквідовуються стихійні несанкціоновані  та неконтрольовані звалища відходів на підпорядкованій їм території, а санкціоновані місця видалення побутових відходів експлуатуються з порушеннями (відходи не пересипаються ізолюючим матеріалом, не проводяться регулярні ущільнення видалених відходів); громадяни ж розміщують та спалюють побутові відходи та використану тару від харчових продуктів у несанкціонованих місцях, складують будівельні відходи.

   Особлива увага під час рейдів зверталася спеціалістами Інспекції і на виконання органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами вимог Закону України «Про відходи» в частині недопущення захоронення необроблених відходів та проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення.   

   Підсумком рейдових перевірок, проведених протягом 2 місяців, стало те, що станом на 10.05.2018 року держінспекторами складено 116 протоколів про адміністративні правопорушення в частині порушення вимог законодавства України щодо поводження з відходами. Загальна сума штрафів становить 57 613 грн.