Новини
Обраховано збитки на 1 мільйон гривень  
02.10.2018

 

 

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства було виявлено факт знищення та пошкодження лісових культур породи сосна у кількості 4 850 штук різних діаметрів площею 17,3 га на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008р. № 665 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу", обраховано, що сума завданих довкіллю збитків становить 1 003 047 гривень 50 копійок.

   Так як на місці встановити осіб, що здійснили правопорушення, не вдалося, Інспекцією направлено матеріали справи до Тульчинського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області для реєстрації заяви про кримінальне правопорушення, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, реєстрації кримінального провадження, проведення досудового розслідування щодо встановлення осіб, причетних до знищення та пошкодження лісових культур.