Новини
Невідомі особи завдали державі збитків на 476 695 гривень  
10.10.2018

 

 

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено факт  незаконної рубки дерев в кількості 209 штук різних порід та діаметрів на території Ставківської сільської ради Піщанського району Вінницької області.

   Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008р. № 665 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу", обраховано, що сума завданих довкіллю збитків становить 476 695 гривень. 69 копійок.

   Інспекцією направлено матеріали справи до Управління захисту економіки у Вінницькій області для реєстрації заяви про кримінальне правопорушення, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, реєстрації кримінального провадження, проведення досудового розслідування щодо встановлення осіб, причетних до незаконної рубки.