Новини
Начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області брав участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  
07.05.2019

 

   7 травня начальник Інспекції у Вінницькій області Ю. Дубовий брав участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в режимі відео-конференції, що відбулося в кризовому центрі Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

   Головними темами обговорення порядку денного стали – заходи  щодо протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період, самовільне випалюванню рослинності або їх залишків та безпечне поводження з пестицидами і агрохімікатами в Україні.

   Саме тематика поводження  з пестицидами і агрохімікатами на Вінниччині завжди була надзвичайно гострою. Тому що тільки Вінницький, Липовецький, Немирівський, Хмільницький та Шаргородський райони очищенні від непридатних пестицидів, а  у  інших районах без врахування Джуринського отрутомогильника  нараховується 878 тонн непридатних пестицидів.