Новини
На Вінниччині розпочато акцію з благоустрою територій  
15.03.2019

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 01.02.2019р. № 84 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області» розпочато проведення рейдових перевірок щодо впровадження органами місцевого самоврядування заходів з роздільного збирання побутових відходів та з виявлення фактів незаконного розміщення відходів у несанкціонованих місцях. Станом на 14 березня 2019 року за результатами рейдових перевірок складено 20 протоколів про адміністративне правопорушення. Загальна сума штрафів становить 10445 грн. 

   Крім того, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розпочато проведення ряду заходів з очищення та облаштування територій Вінницької області та проведення навчально-роз’яснювальних лекцій серед учнівської та студентської молоді на тему безпечного поводження з відходами.

   Так, 13 березня в приміщенні актового залу Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вінницької обласної ради начальником відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Юлією Федоровою,  головним спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Катериною Дюг та головним спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Вінницької області Юрієм Гвоздюком проведено урок-лекцію з приводу безпечного поводження з відходами та їх сортування. Увазі учнів було представлено презентацію щодо властивостей відходів, їх впливу на навколишнє природне середовище та  правильного сортування відходів в домашніх умовах.  Крім того, учням була надана можливість самостійно спробувати одне із правил сортування побутових відходів.