Новини
На території області розпочинається весняна акція з благоустрою  
07.03.2018

   Щороку Державна екологічна інспекція у Вінницькій області не залишається осторонь та приймає активну участь в проведенні весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області.

   Однією з основних позицій є проведення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області рейдових перевірок з виявлення фактів незаконного розміщення відходів у несанкціонованих місцях, забезпечення постійного контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог природоохоронного законодавства та вжиття заходів з притягнення винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності. Вже з 12 березня 2018 року, на виконання  розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 21.02.2018р. № 142 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області», спеціалістами відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області розпочинаються рейдові перевірки з виявлення фактів незаконного розміщення відходів на території Вінницької області.

   Крім того, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області планується проведення ряду заходів з очищення та облаштування територій Вінницької області та проведення навчально-роз’яснювальних лекцій серед учнівської та студентської молоді на тему «Поводження з відходами».