Новини
Інспекторами виявлено засмічення земельної ділянки побутовими відходами  
13.09.2018

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Лаврівської сільської ради Вінницького району.

   Під час проведення перевірки було виявлено факти розміщення відходів (поліетиленові та скляні пляшки, пакувальні матеріали, побутові відходи та інше) на відкритому ґрунті у несанкціонованих місцях за межами с. Медвідка Вінницького району, що призвело до засмічення земельної ділянки. Площа засміченої земельної ділянки становить 1 000 м2.

   Відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства від 04.04.2007р. № 149 було проведено розрахунок збитків, який склав 54 400 гривень.

   Так як на місці встановити осіб, що здійснили правопорушення, не вдалося, Інспекцією направлено матеріали справи до Вінницького районного відділення поліції Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області для реєстрації заяви про кримінальне правопорушення, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, реєстрації кримінального провадження, проведення досудового розслідування щодо встановлення осіб, причетних до засмічення земельної ділянки.