Новини
Інспекторами виявлено п'ятьох порушників правил рибальства  
03.10.2018

 

 

 

   Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції під час проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на водоймах області виявлено порушення правил рибальства на території Гайсинського та Тростянецького районів.

   На Ладижинському водосховищі в районі с. Щурівці Гайсинського району було затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов водних живих біоресурсів забороненим знаряддям лову, а саме сітками у кількості 2 штук загальною довжиною 110 метрів. На порушника було складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено Інспекцією до  Гайсинського районного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення порушника до адміністративної відповідальності.

   Також, на Ладижинському водосховищі річки Південний Буг було виявлено чотирьох громадян, які здійснювали вилов водних живих ресурсів забороненим знаряддям лову, а саме "драчем". На порушників було складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено Інспекцією до  Ладижинського міського суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності.