Новини
Факт самовільного водокористування виявлено в Погребищенському районі Вінницької області  
13.09.2017

   Спеціалістами відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено перевірку на предмет дотримання вимог природоохоронного   законодавства на території ТОВ «Так-Агро».

   В ході проведення перевірки держекоінспекторами було встановлено, що в процесі господарської діяльності  підприємством було допущено факти самовільного водокористування та викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

    Так, із артезіанських свердловин в с. Борщагівка Погребищенського району підприємством здійснювався забір води без дозволу на спеціальне водокористування, в результаті чого державі завдано збитків на суму 11 145 гривень 40 копійок.

   Також без відповідного дозволу  ТОВ «Так-Агро» здійснювався забір води із поверхневого водного об’єкта в селах Борщагівка та Довгалівка Погребищенського району та селі Човновиця Оратівськоо району, в результаті чого державі завдано збитків на суму 1065 гривень 83 копійки.

   Перевіркою в тому числі встановлено, що підприємством при експлуатації опалювальних пунктів, АЗС, зварювальної дільниці, ДКУ в с. Борщагівка Погребищенського району здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу на викиди забруднюючих речовин. Держекоінспекторами обраховано збитки, які в даному випадку складають 1928 гривень 04 копійки.

   Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області ТОВ «Так-Агро» пред’явлено 3 претензії для добровільного відшкодування збитків, завданих державі, на загальну суму 14 139 гривень 27 копійок.