Новини
Держінспекторами виявлено незаконний вилов риби у Немирівському районі  
10.01.2018

   Під час проведення рейдових перевірок на території області спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  у с. Новоселівка Немирівського району було виявлено грубе порушення правил рибальства.

   Так, гр. Н. на р. Південний Буг в районі вказаного населеного пункту здійснював вилов риби на дерев’яному човні забороненими знаряддями лову, а саме сітками в кількості 6 шт.

   На момент затримання порушнику вдалося зловити рибу виду карась в кількості 16 шт., лящ – 9 шт., плітка – 1 шт. Держінспекторами обраховано, що сума збитків, завдана при цьому державі, становить 1 887 гривень.

   Відповідно до ст. 221, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області матеріали по даному факту направлено до Немирівського районного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення порушника до адмінвідповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП та відшкодування винним майнової шкоди.