Новини
Держінспекторами складено протокол на чергового порушника правил рибальства  
05.02.2018

   За результатами розгляду матеріалів Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  складено протокол про адміністративне правопорушника на гр. М.

   Відповідно до матеріалів поліції, гр. М. на водному об'єкті в с. Демівка Чечельницького району здійснював незаконний вилов водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову, а саме сітками в кількості трьох штук загальною довжиною 90 метрів.

  На момент затримання порушнику вдалося зловити рибу виду товстолоб в кількості 28 шт. Держінспекторами обраховано, що сума збитків, завдана при цьому державі, становить 7 140 гривень.

  Відповідно до ст. 221, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області матеріали по даному факту направлено до Чечельницького районного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення порушника до адмінвідповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП та відшкодування винним майнової шкоди.