Новини
Чергових збирачів первоцвітів затримано у Барському та Жмеринському районах області  
12.04.2018

   В рамках проведення операції «Первоцвіт 2018» державними інспекторами з охорони довкілля Вінницької області проведено перевірки на території Барського та Жмеринського районів області.

   Так, на території Барського району затримано 4 осіб, що разом зібрали 101 рослину черемші, чим завдали збитків державі на суму 3100 гривень. За незаконний збір червонокнижних рослин на порушників складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення та направлено їх на розгляд до Барського районного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення осіб до адмінвідповідальності та відшкодування ними майнової шкоди.

   На території Жмеринського району держінспекторами затримано порушника, який назбирав і черемші, і підсніжників. Загалом було вилучено 154 рослини та обраховано, що сума збитків внаслідок незаконного збору ранньоквітучих становить 9 548 гривень. Матеріали справи направлено до Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області  для вирішення питання про притягнення порушника до адмінвідповідальності та відшкодування ним майнової шкоди.