Новини
Чергових порушників правил рибальства затримано на Вінниччині  
08.05.2018

   Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час проведення чергового рейду в рамках операції «Нерест 2018» затримано порушників у Немирівському районі.

   Так, на Ладижинському водосховищі р. Південний Буг біля с. Семенки Немирівського району держінспекторами затримано порушника (гр. Я.), який ловив рибу забороненими знаряддями лову, а саме сіткою довжиною60 м. та шириною2 м. На момент затримання гр. Я. зловив 1 сома, збитки за незаконний вилов якого становлять 425 гривень за 1 екземпляр.

   Ще одного порушника затримано там же із сіткою довжиною70 м. та шириною2 м., однак риби на момент затримання він зловити не встиг.

   Матеріали справ направлено Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області до Немирівского  районного суду для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП, а в першому випадку і відшкодування винним майнової шкоди.