Новини
Факт незаконного використання прибережно-захисної смуги та самовільного водокористування виявлено держекоінспекторами  
05.09.2017

   Спеціалістами відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території СФГ «ШАР», розташованого в с. Вовчинець Козятинського району.

   Держекоінспекторами виявлено одразу два правопорушення, внаслідок яких державі було завдано збитки.

   Так, підприємством було здійснено самовільне зайняття земельної ділянки водного фонду загальною площею 2,69 га на території Вовчинецької сільської ради Козятинського району, в результаті чого державі завдано збитки у розмірі 4 818,83 гривень.

   Також керівництвом СФГ «ШАР» було допущено незаконне використання води. Для обробітку сільськогосподарських культур підприємством у період з 27.11.2015 року по 29.08.2017 року здійснювався самовільний забір води із поверхневого водного об’єкта (ставу) без дозволу на спеціальне водокористування. Внаслідок даного правопорушення державі заподіяно збитки в сумі 2 463,24 гривні.

   Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області для добровільного відшкодування загальної суми збитку 7 282,07 гривні СФГ «ШАР» пред’явлено дві претензії.