Новини
 
Для працівників Інспекції проведено навчання по законодавству про державну службу  
22.05.2018


Для працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області головний спеціаліст-юрисконсульт Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Сергій Починок провів навчання 
Підприємству-порушнику пред’явлено претензію на 37 тисяч гривень  
21.05.2018


Спеціалістами відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території області виявлено порушення вимог Водного кодексу України. 
Фахівці Інспекції взяли участь в обговоренні проблеми погіршення якості води р. Південний Буг  
18.05.2018


Одним із питань порядку денного засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, що відбулося 18 травня 2018 року, стала ситуація щодо погіршення якості води у р. Південний Буг. 
Порізку дерев виявлено на території об’єкта природно-заповідного фонду  
18.05.2018


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області на території міста та області постійно виявляються факти незаконного видалення зелених насаджень. 
Обраховано суму збитків внаслідок загибелі риби у м. Ладижин  
17.05.2018


Як повідомлялося раніше, 15 травня 2018 року на р. Південний Буг в межах м. Ладижин було зафіксовано загибель риби виду карась середньою вагою по 20 грамів. 
Загибель риби зафіксовано у Тростянецькому районі області  
16.05.2018


Вчора, 15 травня 2018 року, за повідомленням депутата Вінницької обласної ради Людмили Головашич та місцевих жителів щодо загибелі риби, спеціалістами Інспекції було проведено обстеження річки Південний Буг на території м. Ладижин від гранітного кар’єру протяжністю 2 км. вниз.  
Порушник наловив риби майже на 19 тисяч гривень  
16.05.2018


Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено грубе порушення правил рибальства. 
Стосовно публікації щодо погіршення якості води на сайті КП «Вінницяоблводоканал»  
16.05.2018


Вчора, 15 травня, на офіційному сайті КП «Вінницяоблводоканал» опубліковано інформацію про погіршення якості води у річці Південний Буг у зв’язку з ніби то потраплянням до водойми пестицидів з полів та садів, що розміщені безпосередньо на берегах, в межах прибережно-захисних смуг річки.  
Держінспекторами виявлено засмічення земельної ділянки на суму більше 2 мільйонів гривень  
15.05.2018


Спеціалістами відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області при проведенні рейдових перевірок щодо виявлення несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів на території області було зафіксовано факт засмічення землі. 
Проведено колегію Інспекції за підсумками роботи протягом I кварталу 2018 року  
14.05.2018


Сьогодні, 14 травня, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, під головуванням начальника Юрія Дубового та за участю заступника начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області Сергія Зибалова, проведено колегію за підсумками роботи служби протягом I кварталу 2018 року.