Новини
 
Держекоінспекторами виявлено порушення правил рибальства  
22.09.2017


Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області на Ладижинському водосховищі річки Південний Буг біля с. Щурівці Гайсинського району Вінницької області було виявлено рибалку-порушника, який здійснював вилов водних живих біоресурсів забороненими знаряддями лову, а саме однією фаткою.  
Начальник Держекоінспекції у Вінницькій області взяв участь у «VI Всеукраїнському з’їзді екологів з міжнародною участю»  
21.09.2017


На базі Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету 20-22 вересня 2017 року проходить «VI Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю».  
Держекоінспектори продовжують проводити оперативні рейди по виявленню мисливців-порушників  
20.09.2017


Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надалі проводяться оперативні рейди з метою виявлення порушників правил полювання.  
За незаконне використання прибережно-захисної смуги підприємству пред’явлено претензію  
19.09.2017


Спеціалістами відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено незаконне використання земель водного фонду. 
Масова загибель риби спостерігається в Іллінецькому районі (оновлено 18.09.2017)  
18.09.2017


На місці було встановлено, що загинула риба різних видів: судак, карась, окунь, короп, білий амур. Відділом екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу обраховано збитки, завдані навколишньому середовищу, що становлять 15 580 гривень 75 копійок.  

Важливо знати
Розпочинається сезон полювання на пернату дичину

З 12 серпня у Вінницькій області розпочинається сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 26 листопада 2017 року.