Новини
 
Екологічні аспекти зеленої енергетики  
23.05.2019


Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в рамках здійснення планового заходу контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства оглянуто територію ТОВ «Юзефо- Миколаївська біогазова компанія». 
Працівники Інспекції відвідали захід в рамках святкування Дня Південного Бугу.  
22.05.2019


За рішенням Басейнової ради Південного Бугу щорічно відзначається День Південного Бугу. Цього року він припадає на 22 травня.  
Проведений відбір проб води в районі Сабарова  
22.05.2019


Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю, в цілях спостереження за якістю поверхневої води в річці Південний Буг був здійснений виїзд мобільною екологічною лабораторією та проведений відбір проб води в районі Сабарова: 
Працівники ГТУЮ у Вінницькій області провели лекцію та презентували нові проекти Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Інспекції  
21.05.2019


21 травня представниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено лекцію, на якій проінформовано працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області про проекти Міністерства юстиції України.  
Відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  
20.05.2019


20 травня відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області щодо підсумків роботи Інспекції за I квартал 2019 року. Протягом першого кварталу 2019 року Інспекцією перевірено 453 об’єкта.  

Важливо знати
Незаконно добуті природні ресурси конфісковують

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України. Такими словами розпочинається Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища».