Новини
 
В Інспекції проведено заняття з надання першої медичної допомоги  
10.12.2018


Надання першої медичної допомоги є обов'язком кожного, зокрема і працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. 10 грудня представником Вінницької обласної організації товариства червоного хреста України було проведено заняття із працівниками Інспекції. 
Розпочато операцію "Новорічна ялинка"  
07.12.2018


З початку грудня місяця розпочато проведення операції "Новорічна ялинка", метою якої є посилення державного контролю за охороною шпильових насаджень від самовільних рубок в передноворічний період 2019 року. Відповідно до розпорядження Державної екологічної інспекції України від 27.11.2018р. № 179 та з метою посилення державного контролю за охороною шпильових насаджень від самовільних рубок у період підготовки до Нового 2019 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розроблено ряд заходів державного нагляду (контролю) спрямованих на охорону лісів від незаконних рубок та дотриманням вимог законодавства при реалізації новорічних ялинок у місцях продажу. 
Результати роботи інспекції за 11 місяців 2018 року  
05.12.2018


Протягом січня – листопада 2018 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 636 об'єктів. 
Інспекцією прийнято участь в екологічному форумі  
04.12.2018


Сьогодні, 04 грудня 2018р., розпочав свою роботу дводенний другий регіональний екологічний форум "Суспільство за чисте довкілля", який проводиться у м. Ладижин Вінницької області. 
Підприємству пред'явлено претензію на 32 127 гривень  
03.12.2018


Під час проведення позапланової перевірки одного із підприємств Тульчинського району спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено наднормативні скиди забруднюючих речовин у водний об'єкт.  

Важливо знати
Інспекція закликає не спалювати залишків сухої рослинності та сміття!!!

Контроль за недопущенням спалювання залишків сухої рослинності - одне із завдань Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. З настанням періоду теплої сухої погоди це питання гостро постає щороку. Намагаючись навести порядок на територіях громад, парків, скверів, організацій, власних домоволодінь люди не задумуючись про шкоду навколишньому природному середовищу, а в першу чергу самим собі, прибране сміття просто спалюють.