Новини
 
Виявлено порушення в межах об'єкта природно-заповідного фонду  
19.11.2018


Під час проведення перевірки на території зоологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Урочище "Рибчинецька дубина", який було створено наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.10.2012р. № 516, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено порушення режиму використання даного заказника. 
Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Вінницькій області пройшли оцінювання результатів своєї діяльності  
16.11.2018


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 640 від 23.08.2017р. "Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців" в Державній екологічній інспекції у Вінницькій області проведено оцінювання результатів діяльності державних службовців. 
На території Бершадського району виявлено незаконну порізку 44 дерев  
15.11.2018


Під час проведення рейдової перевірки спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено незаконну порізку 44 дерев різних порід та діаметрів. 
Інспекцією затримано чергового "палія"  
14.11.2018


06 листопада, під час проведення рейдової перевірки, спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було затримано жительку с. Глинське Бершадського району Вінницької області, яка здійснила самовільне випалювання рослинності. 
На території Гайсинського району виявлено порушення вимог режиму заказника  
13.11.2018


Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було проведено рейдову перевірку на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Коростовецький". 

Важливо знати
Інспекція закликає не спалювати залишків сухої рослинності та сміття!!!

Контроль за недопущенням спалювання залишків сухої рослинності - одне із завдань Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. З настанням періоду теплої сухої погоди це питання гостро постає щороку. Намагаючись навести порядок на територіях громад, парків, скверів, організацій, власних домоволодінь люди не задумуючись про шкоду навколишньому природному середовищу, а в першу чергу самим собі, прибране сміття просто спалюють.