Результати роботи
  
Результати роботи Інспекції за 6 місяців 2018 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 6 місяців 2018 року.  
  
Результати роботи Інспекції за I квартал 2018 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за I квартал 2018 року.  
  
Результати роботи Інспекції за 2017 рік  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 2017 рік.  
  
Результати роботи Інспекції за 9 місяців 2017 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 9 місяців 2017 року. 
  
Результати роботи Інспекції за 6 місяців 2017 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 6 місяців 2017 року. 
  
Результати роботи Інспекції за I квартал 2017 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за I квартал 2017 року. 
  
Результати роботи Інспекції за 2016 рік  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 2016 рік. 
  
Результати роботи за 9 місяців 2016 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 9 місяців 2016 року.  
  
Результати роботи Інспекції за 6 місяців 2016 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 6 місяців 2016 року. 
  
Результати роботи Інспекції за 3 місяці 2016 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за І квартал 2016 року. 
  
Результати роботи Інспекції за 2015 рік  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 2015 рік. 
  
Результати роботи Інспекції за 9 місяців 2015 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – вересень 2015 року. 
  
Результати роботи Інспекції за ІІ квартал 2014  
Протягом січня – червня 2014 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 384 об’єкта різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства. 
  
Результати роботи Інспекції за І квартал 2014 року  
Протягом січня – березня 2014 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 156 об’єктів різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства. 
  
Результати роботи Інспекції за 2013 рік  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 2013 рік. 
  
Результати роботи Інспекції за ІІІ квартал 2013 року.  
Протягом січня – вересня 2013 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 683 об’єкта різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства. 
  
Результати роботи Інспекції за ІІ квартал 2013 року.  
Протягом січня – червня 2013 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 426 об’єктів різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства. 
  
Результати роботи Інспекції за І квартал 2013 року.  
Протягом січня – березня 2013 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 202 об’єктів різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства. 
  
Рузультати роботи Інспекції за 2012 рік  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за 2012 рік. 
  
Результати роботи інспекції за 10 місяців 2012 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – жовтень 2012 року. 
  
Результати роботи інспекції за 9 місяців 2012 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – вересень 2012 року. 
  
Результати роботи інспекції за 8 місяців 2012 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – серпень 2012 року. 
  
Результати роботи інспекції за 7 місяців 2012 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – липень 2012 року. 
  
Результати роботи інспекції за 6 місяців 2012 року  
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області надає інформацію про державний контроль за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів у Вінницькій області за січень – червень 2012 року. 
  
Результати роботи Інспекції за 5 місяців 2012 року  
Протягом січня – травня 2012 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 766 об’єкта різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства, з них комплексно 159. 
  
Результати роботи Інспекції за І квартал 2012 року.  
Протягом І кварталу 2012 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 111 об’єктів різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства 
  
Результати роботи Інспекції за 9 місяців 2011 року  
Протягом 9 місяців 2011 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 971 об’єкт різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства 
  
Результати роботи Інспекції за I півріччя 2011 року  
Протягом І півріччя 2011 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області перевірено 618 об’єктів різної форми власності по дотриманню вимог природоохоронного законодавства