Новини
 
В рамках акції з благоустрою проведено перевірки трьох районів Вінницької області  
16.03.2018


Спеціалістами відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області розпочато проведення рейдових перевірок щодо виявлення несанкціонованих звалищ побутових відходів на території Вінницької області. 
На митній території Вінницької області постійно здійснюється екологічний та радіологічний контроль  
15.03.2018


Так, протягом січня-лютого 2018 року держінспекторами постів екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України та в зоні діяльності митниць призначення і відправлення у Вінницькій області (далі ПЕК) здійснено екологічний та радіологічний контроль 2102 одиниць транспортних засобів та 145881,0 т. вантажів. 
Спільно на захист природи!  
15.03.2018


Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України. Такими словами розпочинається Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища». 
За матеріалами Інспекції порушника правил рибальства притягнуто до адмінвідповідальності  
14.03.2018


На початку цього року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області під час проведення рейдової перевірки на одній із водойм області було затримано рибалку, що забороненими знаряддями лову здійснював вилов водних живих ресурсів.  
За участю начальника Інспекції відбулася кущова нарада з питань проведення заходів по благоустрою  
13.03.2018


Сьогодні, 13 березня, у м. Калинівка під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Василя Броварника та за участю начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрія Дубового проведено кущову нараду з питань організації заходів з благоустрою на території Вінницької області. 

Важливо знати
Операція «Первоцвіт 2018»

З метою організації заходів по охороні ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою знищення, рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України, та попередження правопорушень у цій галузі Державна екологічна інспекція у Вінницькій області щорічно проводить операцію «Первоцвіт».