Новини
 
Для працівників Інспекції проведено навчання по законодавству про державну службу  
22.05.2018


Для працівників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області головний спеціаліст-юрисконсульт Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Сергій Починок провів навчання 
Підприємству-порушнику пред’явлено претензію на 37 тисяч гривень  
21.05.2018


Спеціалістами відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території області виявлено порушення вимог Водного кодексу України. 
Фахівці Інспекції взяли участь в обговоренні проблеми погіршення якості води р. Південний Буг  
18.05.2018


Одним із питань порядку денного засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, що відбулося 18 травня 2018 року, стала ситуація щодо погіршення якості води у р. Південний Буг. 
Порізку дерев виявлено на території об’єкта природно-заповідного фонду  
18.05.2018


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області на території міста та області постійно виявляються факти незаконного видалення зелених насаджень. 
Обраховано суму збитків внаслідок загибелі риби у м. Ладижин  
17.05.2018


Як повідомлялося раніше, 15 травня 2018 року на р. Південний Буг в межах м. Ладижин було зафіксовано загибель риби виду карась середньою вагою по 20 грамів. 

Важливо знати
Інспекція закликає не спалювати залишків сухої рослинності та сміття!!!

Контроль за недопущенням спалювання залишків сухої рослинності - одне із завдань Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. З настанням періоду теплої сухої погоди це питання гостро постає щороку. Намагаючись навести порядок на територіях громад, парків, скверів, організацій, власних домоволодінь люди не задумуючись про шкоду навколишньому природному середовищу, а в першу чергу самим собі, прибране сміття просто спалюють.